Sorry, you have Javascript Disabled! To see this page as it is meant to appear, please enable your Javascript!
Vanaf EUR 75,- gratis verzending binnen Nederland
06 400 222 58
[email protected]
Zoeken naar:
Zoeken
Menu
Home
Artikelen
Nieuws
Info
Leverings en betalingsvoorwaarden
Verzendingen
Retour beleid
Privacybeleid
Kledingmaten
Klantfotos
Links
Mijn Account
Privacybeleid Militaria4you Zutphen
artikelen-militaria4you-Zutphen
Boeken & naslagwerken
Home
Artikelen
Nieuws
Kledingmaten
Klantfotos
Mijn Account
Bestelling plaatsen
Winkelmand
Ga door naar navigatie
Ga naar de inhoud
Menu
Home
Artikelen
Nieuws
Info
Verzendingen
Retour beleid
Privacybeleid
Kledingmaten
Klantfotos
Links
Mijn Account
Boeken & naslagwerken
Home
Artikelen
Nieuws
Kledingmaten
Klantfotos
Mijn Account
Bestelling plaatsen
Winkelmand
0
0
Home
/
WO II collectables
/
diversen
/
Lot aluminium bestek, jaren 40
Categorie menu
€
12,95
Op voorraad
Lot aluminium bestek, jaren 40 aantal
Toevoegen aan winkelwagen
Artikelnummer:
CD3090
Categorie:
diversen
Beschrijving
Aanvullende informatie
Beschrijving
Prijs is voor alles op de foto’s
pbx-9
Aanvullende informatie
land van herkomst
Duitsland
Gerelateerde producten
KVP / NVA broodtas, WOII model
€
17,95
Toevoegen aan winkelwagen
Sneeuw camouflage jas, WO II
€
27,95
Toevoegen aan winkelwagen
Zandzak 35×85 cm
€
1,95
Toevoegen aan winkelwagen
Handschoenen, Duits WOII model, A
€
7,95
Toevoegen aan winkelwagen
Duitse WW2 Göffel
Miss Fatima ,,Alleen voor mannen,, Snapper grap artikel periode 1910-1930
Je bekijkt nu:
€
12,95
Toevoegen aan winkelwagen