Lot elektro bakeliet uit een bunker

0,00

Uitverkocht

Artikelnummer: B089 Categorieën: ,

Beschrijving

Prijs is voor alles op de foto,s, sommige delen zijn beschadigd

Extra informatie

land van herkomst

Duitsland