Beschrijving
Lot bestaat uit 2 DLH gemerkte fabriek plaatjes met ID nummer, 2 vliegtuig type plaatjes en 2 onbekende plaatjes
Bodemvondsten van Tempelhof / Berlijn, niet gereinigd
Prijs is voor alle 6 plaatjes
L-2
€0,00
Uitverkocht
Wil je geïnformeerd worden wanneer dit product weer op voorraad is?
Prijs is voor alle 6 plaatjes
L-2
land van herkomst | Duitsland |