Lot sieraden showmodellen uit de voormalige DDR

27,95

Op voorraad

Artikelnummer: NG537 Categorieën: ,

Beschrijving

Dit soort sets werden door vertegenwoordigers van een sieraden fabriek uit de Voormalige DDR gebruikt om de collectie / productie in winkels te promoten

Sets zijn handgemaakt en zeer uniek (enkelstuks), minimaal 35 jaar oud

Prijs is voor alles op de foto’s

pbx-b

Extra informatie

land van herkomst

DDR